בתאבון ובסטייל. טיפים לפינת אוכל

הום סטיילינגbryndiseva.is

 

רגעי ה"ביחד" שבהם נשזרים זיכרונותינו לאורך השנים מתקשרים לרוב לפינת האוכל, החלל שמלכד את יושביו סביב ארוחת חג דשנה ( כן, אוכל הוא חלק מרכזי בתרבות שלנו :-)), לכן לקראת החגים
גם אם נראה לכם שכבר חשבתם על הכל ושאתם יודעים בדיוק כיצד לגשת לעיצוב פינת האוכל שלכם,

 

הום סטיילינג

stylecaster.com

 

קבלו 5 טיפים שלא כדאי ש"תיפלו" בהם:

 

הום סטיילינג

מריאנה הום סטיילינג

 

# מהם הרגלי האירוח והמפגש?
במידה ואתם אוהבים לארח אל תשכחו לקחת בחשבון את האירוח העתידי, המשפחה גדלה, וכן כמות האורחים, דאגו לתכנן פינת אוכל שתוכל להכיל כמות גדולה של אורחים.  אין לכם מקום לפינת אוכל גדולה, לא נורא! לכו על קונסולה הנשלפת לשולחן אירוח מכובד (המכיל 24 סועדים ), את הקונסולה תוכלו להציב במקומות שונים, היא קומפקטית ומעוצבת.

 

הום סטיילינג

resourcefurniture.com

# בחרו פינת – אוכל שתתכתב עם העיצוב הכולל של הבית. כיוון שפינת האוכל נמצאת בחלל פתוח בין הסלון למטבח, הקפידו לבחור אותה בסגנון מתאים. לגבי השאלה איזה שולחן? בחללים גדולים ממליצה על עץ שמוסיף חום לאווירה נעימה ואינטימית. ואילו חומרים "קרים" כמו זכוכית ומתכות יתאימו לחללים קטנים יותר ויסייעו ביצירת מראה מאוורר, מודרני וקליל.

 

עיצוב פינת אוכל

laurabielecki

 

# השתדלו להימנע מרכישת "סט" של כיסאות ושולחן, חפשו עניין או טוויסט אולי דווקא איזשהו ניגוד, לדוגמא שולחן מודרני וכסאות עתיקים,כיסאות זהים בצבע אך שונים בצורה.

 

עיצוב פינת אוכל

pinterest

 

# תכננו מרחב נכון בין הקיר לבין הכסאות, כאשר אנו מתיישבים הכסאות מתרחקים מהשולחן (מרווח של כמטר יעשה את העבודה).

 

 

 

הום סטיילינג

architectureartdesigns

 

# תאורה נכונה מעל שולחן פינת האוכל משדרגת את חוויית האירוח. כאשר מארחים, מאריכים את השולחן, תכננו תאורה שתתאים גם לאירוח .

 

הום סטיילינג

jillianharris

 

 

# תבדלו –
כיוון שלרוב פינת האוכל נבלעת בחלל המרכזי זו הזדמנות נפלאה לייצר את אפקט ה-WOW ולהפוך אותה לייחודית באמצעות שטיח / טפט / אפקט צבע אחד מהם ייצור את ההבדלה בינה לבין שאר החלל, וכמובן יהפוך אותה לפינה עם סטייל. שטיח שיכול להתאים הוא שטיח קל ופרקטי לשאיבה.

 

עיצוב פינת אוכל

apartmenttherapy

 

בא לכם לחשוב ביחד על פתרונות נוספים בנושא?! אני פה !  052.8708850

שלכם, מריאנה

השארת תגובה