טרנד בטעם גלידה

עיצוב בצבעי פסטל מעלה בי סצנה מסרט ישן בה ילד מצמיד את אפו לזכוכית דוכן גלידה ומנסה להסניף ויזואלית את כל הטעמים…
אין ספק שאנחנו מתות על הצבעוניות הזאת בכל מצב אולי בגלל הד.נ.א. שלנו, אבל המין השני הרבה פחות! אז איך הופכים את העיצוב הזה לקל לעיכול עבור כולם?

הום סטיילינג

littlebigbell

 

לצבעי פסטל יש כברת דרך ארוכה בעולם העיצוב והם מעניקים תחושה נינוחה לחלל המגורים. הם מוספים נגיעת רטרו למכשירי המטבח ונראים מודרניים באופן ייחודי כאשר משתמשים בהם באופן ניטראלי לעיצוב כל הבית ( אז גם ניתן לפוגג את תחושת האיום על הגבריות ).

 

הום סטיילינג

Heart Handmade UK

הפסטלים בכללי הם צבעים שעורבבו עם לבן: כתום הופך לאפרסק, סגול ללילך, ירוק-תכלכל למנטה, אבל הפסטלים ששולטים בעיצוב העכשווי אלו פסטלים שיש בהם גם קצת אפור – ולכן הם משדרים תחכום ולאו דווקא סכריניות.

 

vuo xyhhkhbd

design-seeds

אם בוחרים לעצב בטונים פסטליים, מומלץ שכל האלמנטים יהיו בגוונים רגועים, על מנת שהמראה שיישמר יהיה הרמוני וזורם. עם זאת ניתן לבחור בלבן כגוון מוביל ואת הסטיילינג המשלים לעצב בסקאלה פסטלית ומגוונת.

 

הום סטיילינג

meine-wunschliste

בחרו את הפסטלים שלכם: אם אתם למשל מתחברים למראה הטבעי, העדיפו גווני חול, ירוקים מעושנים, תכולים מהוהים וכדומה. זכרו שגווני הפסטל נמצאים בחלק העליון של דפי המניפה, אך לא כל טון הוא בהכרח פסטלי. מדובר בגוונים החלביים, השקופים יותר ואלו העדינים במיוחד.

 

הום סטיילינג

honestlywtf

רצוי ומומלץ לשלב הרבה גווני פסטל, הם נראים נפלא זה לצד זה והמכלול שלהם אינו יוצר עומס ויזואלי.

ניתן בהחלט לבחור קיר אחד בבית בטון פסטלי מובהק ובשילוב עם טקסטורה עדינה למראה מעניין ומעוצב על הקיר. דמיינו קיר ירקרק עדין ומעושן לצד ספה אפורה וכריות לבנות, כד פרחים בגווני ורוד עדין ומעושן ושטיח קלוע במראה טבעי. זה פסטלי וקליל ובעיקר שקט.

 

הום סטיילינג

decocrush

יש לזכור כי צבעי פסטל יוצרים עומק כאשר הם משולבים עם דפוסים וצבעים נועזים יותר. ניתן להשתמש בהם להדגשת הצבעים הדומיננטיים האחרים, או להשתמש בהם כמוקד בפני עצמם.

 

הום סטיילינג

littlebigbell

 

נגיעות קלות של צבעי פסטל (יותר תכולים וירוקים) יכולות להתמזג עם חומרים טבעיים כגון ציפוי עץ, רצפות עץ, ומחצלות קש (גוונים בהירים של עץ ) כגון אלון לבן, במבוק…

וזכרו, בעיצוב כמו בעיצוב – הכל עניין של שילובים ואיזונים…

 

הום סטיילינג

homeyohmy

ולסיום – המלצה מרעננת לעונה החמה והדביקה הזו –

גלידה "גולדה" סניף G כפר סבא – *** ללקק את האצבעות! אווירה נעימה ושירותית! ***

שלכם,

מריאנה

השארת תגובה